• +90(212) 371 86 96

Misyonumuz

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Vizyonumuz

MNK Endüstri'in sürekli gelişip büyümesinin temelinde, mühendislik bilim literatürünün ve sektördeki teknolojik gelişimin sürekli izlenmesi, AR-GE çalışmalarının çok önemsenmemesi, şeffaflık ve güvenin ön planda tutulduğu müşteri ilişkilerinde ve hizmette fleksbıl olma anlayışı yatar.

Bugüne kadar, bölgesel ve ulusal çapta, birçok büyük kurumun işini yapan MNK Endüstri, proje ve taahütte dünyanın büyük şirketlerinden biri olma doğrultusunda geleceğe,bugünden öngörü atmaktadır.